Новини:

Стежте за останніми тенденціями, інноваціями, трансформаціями на ринку зовнішньої рекламі разом з BigBoard

Перша автобусна зупинка з Digital Signage

Entertainment використовує нову форму комунікації зі споживачами. На першій в Україні digital-зупинці запустили трейлер мультфильму «Зоотрополиіс» студії Disney, в якості промо до виходу в прокат в кінотеатрах країни нового мультфільму.

Запуск digital-проекту в outdoor ініціювали агентства BigMedia (група BigBoard Ukraine) та Starcom (група Publicis) для клієнта B&H Film Distribution.
Очікуючи транспорт в центрі Києва, містяни можуть не тільки скористатися електронними сервісами для своїх гаджетів (WI-FI, пристрої для зарядки, які сьогодні вже присутні в ряді зупинок), але і отримати цікаву інформацію і позитивні емоції.
Можливості digital в зовнішній рекламі не обмежені демонстрацією відеоряду, а й здатні залучати споживачів до комунікації з брендом, надаючи ряд інтерактивних сервісів.
Віддалене управління контентом в проектах Digital Signage в рази збільшує швидкість зміни сюжетних ліній і робить зовнішню рекламу більш мобільною і технологічною.
Цифрові рішення сьогодні багато в чому доповнюють стандартну медіа-комунікацію. Здатність Digital Signage до більш глибокої, інтерактивної, залучаючої комунікації зі споживачами в природних умовах міського середовища робить тандем зовнішньої реклами і діджитал максимально ефективним.

У Львові з’являться нові вуличні меблі

Більше 30-ти зупинок громадського транспорту з дизайном від Нормана Фостера незабаром прикрасять вулиці міста Лева.

Зупинки в центральній історичній частині міста встановить група BigBoard Ukraine, яка представляє в Україні французького гіганта JCDecaux – світового лідера з благоустрою міського середовища.
Окрім красивих та зручних майданчиків для очікування транспорту, львів’яни отримають можливість заряджати персональні гаджети та шукати інформацію в Інтернеті прямо на зупинках. За планом, павільйони для зупинок будуть облаштовані стаціонарною системою c покриттям WI-FI, графічними картами маршрутів міського транспорту.
Загальний обсяг інвестицій групи BigBoard Ukraine в проект з урахуванням витрат на обслуговування складає 6,500 000 UAH. Вартість встановлення конструкцій - 4,500 000 UAH. Для міста та городян вони безкоштовні. Щоденне обслуговування, підтримка конструкцій у належному стані протягом усього періоду експлуатації бере на себе інвестор.

  • Bushelter 1 lvov
  • Busshelter 2 lvov
  • Busshelter 3 lvov