понад 1 000 – реалізовані проекти по всій території країни

Перші digital-панелі у Києві

Реалізація пілотного проекту зі встановлення digital-екранів на об’єктах вуличних меблів. Спільний проект з компанією Samsung, який дозволяє створювати та транслювати на рекламних носіях динамічний контент. Управління контентом здійснюється дистанційно.

 • Citylight digital 2

В Києві з'являться сучасні елементи благоустрою

Група BigBoard Ukraine спільно з київською міською адміністрацією реалізували пілотний проект благоустрою міського середовища з елементами вуличних меблів. До Євробачення в центрі Києва з'явився перший автоматизований туалет, стилізований під архітектурний ансамбль місцевості. Приміщення пристосоване забезпечувати зручність і безпеку, необхідну для користувачів. В об'єкті автоматизовані всі процеси: від високоякісної очистки, антибактеріального захисту до технічного контролю та дистанційної передачі інформації про можливі пошкодження.

 •    2

Проект благоустрою у Львові

Більше 30-ти зупинок громадського транспорту дизайну Нормана Фостера прикрасили вулиці Львова. У планах компанії оснащення комплексів стаціонарною системою з покриттям Wi-Fi та графічними картами маршрутів міського транспорту. Загальні інвестиції в проект складають 6 500 000 UAH. Для міста дані об’єкти безкоштовні. Щоденне обслуговування, підтримка носіїв в належному стані протягом всього періоду експлуатації відбуватиметься за рахунок коштів інвестора.

 • Small     7
 •      5
 •    10
 •    1

Інноваційні сервіси

Восени 2015 року вперше на зупинці громадського транспорту BigBoard з’явилась можливість користування USB- коннекторами для заряджання мобільних пристроїв. Ініціаторами проекту виступили компанії: BigBoard та КП «Київпастранс». На сьогоднішній день, вивчаються можливості підключення бездротових камер спостереження для створення безпечних зон довкола зупинок.

 • Zryadka 2
 • Zaryadka 1

Співпраця

Компанія «BigBoard» відкрита до співпраці.

Залишіть Ваш номер телефону і ми зателефонуємо Вам: